FIREMNÉ AKCIE A TEAMBUILDING

Kongres hotel Družba**** sa nachádza priamo na zjazdovke Biela Púť v stredisku Jasná, Nízke Tatry, v strede Slovenska. Táto poloha ponúka široké spektrum možností pre  rôzne aktivity, ako napríklad turistika, vývoz lanovkou alebo výstup na Chopok, skalolezectvo, lodičky, bicyklovanie, plávanie v najvyššie položenom plaveckom bazéne a v zime aj lyžovanie.

 

Okolie hotela a región Nízkych Tatier poskytujú mnoho možností teambuildingových aktivít. Obľúbené sú napríklad raftovanie na rieke Belá alebo Váh, paragliding z Chopku, skalolezenie v Demänovskej doline alebo výstupy a túry.

Kongres hotel Družba**** ponúka pestré doplnkové služby, a to širokú ponuku masáží, kozmetických procedúr, kúpeľov a zábalov v hotelovom wellness centre, biliard, stolný tenis, požičovňu bicyklov a trekingových palíc.

Zima v Jasnej ponúka až 50 km upravených a udržiavaných zjazdoviek rôznych náročností, freeride zónu a snow park, a taktiež možnosť večerného lyžovania.

Ski in Ski out. Kongres hotel Družba**** sa nachádza priamo na zjazdovke Biela Púť, a tak sa nemusíte zdržiavať zbytočným presúvaním sa z hotela na svah.


Hotel má tiež vlastný vlek, lyžiarsku školu, požičovňu lyží, ski servis a športový obchod s pestrou ponukou lyžiarskeho vybavenia. Tie sú súčasťou Pilgrim Ski Academy.

 

FOTOGALÉRIA

Prečo usporiadať Váš najbližší teambuilding práve u nás?

vrbicke-pleso-v-demanovskej-doline.jpg

Tatranská príroda

Druzba_PhotoMartini_jun2016_top_184_Retu

Prvotriedny wellness

IMG_7653_edited_edited.jpg

Dokonalá poloha

logo_kongresyhotel_druzba

Kongres Hotel Družba****

Demänovská dolina 032 51, Jasná, Slovensko

Kontakt:

       +421 44 5500 000

       +421 911 784 678​

       +421 903 807 353

       booking@druzbahotel.sk

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

© 2020 for Kongres Hotel Družba**** created by Explor Media