fleur-de-lis_269c.png

FIREMNÉ AKCIE A TEAMBUILDING

Kongres hotel Družba**** sa nachádza priamo na zjazdovke Biela Púť v stredisku Jasná, Nízke Tatry, v strede Slovenska. Táto poloha ponúka široké spektrum možností pre  rôzne aktivity, ako napríklad turistika, vývoz lanovkou alebo výstup na Chopok, skalolezectvo, lodičky, bicyklovanie, plávanie v najvyššie položenom plaveckom bazéne a v zime aj lyžovanie.

fleur-de-lis_269c.png
 

Okolie hotela a región Nízkych Tatier poskytujú mnoho možností teambuildingových aktivít. Obľúbené sú napríklad raftovanie na rieke Belá alebo Váh, paragliding z Chopku, skalolezenie v Demänovskej doline alebo výstupy a túry.

Kongres hotel Družba**** ponúka pestré doplnkové služby, a to širokú ponuku masáží, kozmetických procedúr, kúpeľov a zábalov v hotelovom wellness centre, biliard, stolný tenis, požičovňu bicyklov a trekingových palíc.

Zima v Jasnej ponúka až 50 km upravených a udržiavaných zjazdoviek rôznych náročností, freeride zónu a snow park, a taktiež možnosť večerného lyžovania.

Ski in Ski out. Kongres hotel Družba**** sa nachádza priamo na zjazdovke Biela Púť, a tak sa nemusíte zdržiavať zbytočným presúvaním sa z hotela na svah.


Hotel má tiež vlastný vlek, lyžiarsku školu, požičovňu lyží, ski servis a športový obchod s pestrou ponukou lyžiarskeho vybavenia. Tie sú súčasťou Pilgrim Ski Academy.

 
druzba-jasna-zima-2017-v-6-e149622840410
fleur-de-lis_269c.png

FOTOGALÉRIA

Prečo usporiadať Váš najbližší teambuilding práve u nás?

vrbicke-pleso-v-demanovskej-doline.jpg

Tatranská príroda

Druzba_PhotoMartini_jun2016_top_184_Retu

Prvotriedny wellness

IMG_7653_edited_edited.jpg

Dokonalá poloha