Večerný program po konferencii

V Kongres hoteli Družba**** myslíme na všetko. Či už deň strávite v kongresových miestnostiach alebo pri zábavných, občas aj náročných teambuildingových aktivitách, večer si zaslúžite oddych v príjemnom prostredí.


Nočný bar a vínna pivnica

Pre všetkých milovníkov vína ponúkame na výber až 60 druhov slovenských aj zahraničných vín. Aby bol váš zážitok ešte intenzívnejší, môžete si ich vychutnať v našej vínnej pivnici. Pri jej stavbe boli použité až 130 rokov staré drevo a tehly. Taktiež tu nájdete cenné artefakty historických šablí a zbraní.

Súčasťou nočného baru je aj cigarová miestnosť

Kabaret

Hneď vedľa vínnej pivnice nájdete kabaret, zariadený vo francúzskom štýle kabaretu s reprodukciami obrazov a plagátov od Toulouse-Lautreca. V týchto priestoroch je vám k dispozícii aj biliard, ktorý si môžete zahrať zdarma.


Večerné ochutnávky vín, rumov a koňakov

V priestoroch nočného baru pre našich hostí organizujeme ochutnávky vín, koňakov a rumov. V ponuke nájdete viac ako 40 druhov rumom z celého sveta, napríklad Zacapa X.O., 12 ročný Appleton, 6 ročný Dead Heat z Mexika, 10 ročný Dzama Vanilla z Madagaskaru, 20 ročný Centenario z Costa Rica a iné výnimočné rumy z Indie, Barbadosu, Bermúd, Filipín, Venezuely, Guatemaly a mnohých ďalších krajín.

0 comments