Teambuilding v Jasnej

Kongres hotel Družba**** sa nachádza priamo na zjazdovke Biela Púť v stredisku Jasná, Nízke Tatry. Preto medzi obľúbené aktivity hostí patrí napríklad turistika, vývoz lanovkou alebo výstup na Chopok, skalolezectvo, lodičky, bicyklovanie, plávanie v 25m hotelovom bazéne a v zime najmä lyžovanie.

Letný teambuilding


Okolie Kongres hotela Družba**** a región Nízkych Tatier poskytujú mnoho možností teambuildingových aktivít, medzi ktoré patrí raftovanie, paragliding, skalolezenie, výstupy a túry a mnohé ďalšie.

Pre našich hostí ponúkame pestré doplnkové služby, a to širokú ponuku masáží, kozmetických procedúr, kúpeľov a zábalov v hotelovom wellness centre, biliard, šípky, stolný tenis, požičovňu bicyklov a trekingových palíc.

Zimný teambuilding


Stredisko Jasná, Nízke Tatry ponúka až 50 km upravených zjazdoviek všetkých náročností, freeride zónu a snow park, a taktiež možnosť večerného lyžovania. Vďaka dokonalej polohe Kongres hotela Družba**** sa nemusíte zdržiavať zbytočným presúvaním, pretože hotel sa nachádza priamo na zjazdovke Biela Púť.

K dispozícii máme vlastný vlek, lyžiarsku školu, požičovňu lyží, ski servis a športový obchod. Tie zabezpečuje naša Pilgrim Ski Academy.logo_kongresyhotel_druzba

Kongres Hotel Družba****

Demänovská dolina 032 51, Jasná, Slovensko

Kontakt:

       +421 44 5500 000

       +421 911 784 678​

       +421 903 807 353

       booking@druzbahotel.sk

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

© 2020 for Kongres Hotel Družba**** created by Explor Media and Juraj Piatka