Lyžiarska škola v Kongres hoteli Družba v Jasnej

Lyžiarska školaPilgrim Ski Academy je lyžiarska a snowboardová škola, požičovňa lyží aj ski servis. Nájdete ju v najväčšom lyžiarskom stredisku na Slovensku – Jasná, Nízke Tatry.


​Pridanou hodnotou Pilgrim Ski Academy je vlastný ohradený lyžiarsky areál pre začiatočníkov. V tomto areály je aj dopravný pás. Vlastný areál zabezpečuje bezpečnosť a zamedzuje rušivým vplyvom alebo ohrozeniam, ktoré sú na bežnej zjazdovke. Vďaka moderným pomôckam pre deti sa tu naši najmenší lyžiari dokážu učiť formou hry. Mať zakúpený skipass počas výuky v areáli nie je potrebné.


V ponuke lyžiarskej školy nájdete individuálne aj skupinové lekcie. Záleží len na vás, čo vám viac vyhovuje. Či už vás čakajú prvé kroky alebo chcete zdokonaliť svoju techniku, ste vítaní. Pilgrim Ski Academy ponúka výuku pre všetky úrovne.​


Lyžiarska škola Pilgrim Ski Academy je umiestnená pri modrej zjazdovke Biela Púť. Nachádza sa na dolnom podlaží Kongres hotela Družba ****.


Počas celej zimnej sezóny sú lyžiarska škola, požičovňa lyží a výstroje aj ski servis otvorené každý jeden deň, od 8:00 do 16:00, a taktiež v čase večerného lyžovania od 17:45 do 21:15.


Pre našich hotelových hostí poskytujeme na všetky služby Pilgrim Ski Academy zľavu 10%!0 comments