fleur-de-lis_269c.png

KONGRES HOTEL DRUŽBA****

V Kongres hoteli Družba**** sa nachádza 7 kongresových miestností s celkovou kapacitou viac ako 800 osôb. Hotel má viac ako 15 ročné skúsenosti s usporadúvaním kongresov, školení, konferencií, teambuildingových a firemných akcií a večierkov. 


Nachádza v centre strediska Jasná, Nízke Tatry. Táto poloha v strede Slovenska má jednoduchú a rýchlu dostupnosť, čo je výhodou pri organizovaní konferencií, kongresov, školení, podujatí, firemných večierkov a akcií aj teambuildingov. 

Hotel disponuje priestrannou honosnou recepciou, dvoma štýlovými reštauráciami so spoločnou kapacitou viac ako 500 miest, najväčším hotelovým wellness centrom s plaveckým bazénom, nočným barom, vínnou pivnicou, kabaretom a cigarovou miestnosťou. Bezproblémové parkovanie zabezpečuje hotelové parkovisko s kapacitou až 180 parkovacích miest.


Kongresové priestory sú vybavené modernou audiovizuálnou technikou, HDMI projektormi, profesionálnym ozvučením a LCD monitormi. Všetky priestory hotela sú pokryté kvalitným WiFi pripojením zdarma. V blízkosti konferenčných miestností sa nachádza reštaurácia, bar a kabaret.

Až 453 osôb sa dokáže ubytovať v komfortných a štýlovo zariadených izbách. Profesionálny personál oboch hotelových reštaurácií je pripravení kedykoľvek obslúžiť až 1000 hostí v priebehu jednej hodiny. Unikátnosť gastronómie dopĺňa jedálny lístok a rôzne gastro show, tematické večere, vínna pivnica, či ochutnávky koňakov a rumov z celého sveta.


Okrem najväčšej kapacity kongresových priestorov má hotel tiež najväčšie hotelové wellness centrum v Liptove, jedno z najväčších na Slovensku, v ktorom nechýba ani 25 metrový plavecký bazén. Súčasťou wellness centra je aj 8 sáun, fytosauna, výrivky, vonkajší bazén a široká ponuka masáži a procedúr. 

Pre hotel je veľmi dôležitá podpora ekológie. Pravidelne vysádzame nové stromčeky a rastliny. Každý rok vysadíme viac ako sto nových stromčekov, a to smreky, borovice a cédre.


Dbáme na dôkladné separovanie odpadu, na polievanie trávnikov používame dažďovú vodu a na kúrenie bio palivo. Hotel má aj vlastnú nabíjaciu stanicu pre elektromobily. Celý hotel je nefajčiarsky.